תלמידים כותבים 

 

השתתפתי בשעורי יוגה עם דובי, דובי מעביר את השיעור במקצועיות וברוגע. מתייחס ומעיר באופן אישי לכל משתתף. כל אחד מבצע בקצב האישי שלו. בסיום השיעור קיימת הרגשה נעימה

שוש

_________________

 

ממליצה מאוד על שיעורי היוגה של דובי! השיעורים מגוונים - נשימות, אסנות - נעימים ובקצב הנכון ובזרימה הנכונה. אחרי כל שיעור אני מרגישה רגועה יותר ורעננה. הייתי אצל הרבה מורים בחיי ויכולה להעיד, שדובי הוא אחד הטובים שבהם. מורה סבלני, נעים, קשוב לקצב של התלמידים שלו - מומלץ בחום

אפי

_________________

 

תודה לך דובי על שעוריך המאלפים ביוגה. נהניתי מאוד מהשיעורים המובנים ותשומת לב הרבה לכל תלמיד. במהלך השיעור אתה דואג שהתלמידים יפעלו בצורה נכונה ואכפת לך מכל תלמיד ותלמיד. יישר כוח ותמשיך להדריך תלמידים רבים. עלה והצלח.

חביבה

_________________

 

על שיעורי היוגה  של דובי וולפסון:

מזה כ-4 שנים אני משתתף בשעורי היוגה שמעביר דובי וולפסון בקבוצת שילר. הצטרפתי לשעורי היוגה לאחר ששמעתי על ההשפעות הטובות על הגמישות ועל חוליים למיניהם שנעלמים. לאחר מספר שעורים נסחפתי להרגשה הטובה של היוגה על הגמישות הנשימות והרוגע שהיוגה מקנה. דובי מעביר לנו את השיעור בדרגות קושר המתאימות לקבוצה. ומקפיד על ביצוע נכון של התרגילים. הגמישות שלי היום מעוררת קינאה אצל חברי. רמות הסוכר ולחץ הדם נהיו נורמליים ובמיוחד לאחר השעורים. ואני מחכה בכל שבוע מחדש לשיעור היוגה בכיליון עניים. וממליץ לחברים חדשים לבוא ולהשתתף.

גדעון

_________________

 

לדובי היקר!!!

המון תודה על שיעורי היוגה נהניתי מאוד, היה מדהים.

יישר כוח.

בתודה

שרית

_________________

 

 

לאחר שיעור הניסיון, ביום שלישי האחרון, אני חשה נהדר, ממש מחוזקת והרבה זרימה טובה בגוף. אז תודה על ההוראה והכוונה. רוצה להמשיך בשיעורים באופן סדיר.

מור

_________________

 

דובי היקר,

תודה על שיעור יוגה נפלא!! נהנתי מאוד מאוד, הדיוק ותשומת הלב לכל תנועה היו נהדרים ומשמעותיים עבורי. יצאתי מהשיעור עם הרבה כוחות ושמחה תודה.

אירית

_________________

 

שלום דובי

התרגול האחרון עשה נפלאות לגב שלי

משה

_________________

 

דובי דואג להתאים, באופיו הנעים, לכל תלמיד קצב משלו והכל בסבלנותו הרבה לאין קץ.

השיעור זה מין קסם של פעם בשבוע, שבו אתה מתנתק מהמציאות ומתעסק רק בהכרת הגוף והנפש בלבד. דובי משרה אווירה רגועה וכיפית בכל שיעור ושם לב לכל תלמיד במהלך כל שיעור. אשרי התלמידים עם מורה כמו דובי.

אורי

_________________

 

הגעתי לדובי חסר נסיון ביוגה, ואחרי כחודש בלבד, אני כבר מבצע תנועות בסיסיות בביתי בהתאם להנחיות (מקווה שאני עושה זאת טוב). אני מתרשם מאוד מהמקצועיות והלבביות שבה השיעור מועבר, ומקווה ללמוד  עוד, וליישם!!

אריאל

_________________

 

ממליצה בחום על יוגה עם דובי, נכנסת לשיעור כדי להתמקד, לשחרר. יוצאת מכל שיעור עם הרבה רוגע ואוויר בריאות, מעולה לגוף ולנשמה:) בהצלחה לכולם במציאת המיקוד והרגיעה:)

עטרה

_________________ 

 

הצטרפתי לשיעורים של דובי אחרי שתרגלתי בלא מעט מקומות אחרים. דובי הוא מורה קשוב ורגיש שיודע להתאים את התרגילים לפי קצב התקדמות התלמידים. מאד אהבתי ללמוד אצלו ומאד נהניתי מהאווירה הקסומה בשדמאמא – מקום אידיאלי לתרגול יוגה בסביבה כפרית של פעם.

נטלי

 

_________________ 

 

הגעתי לשיעור של דובי ונכבשתי בקיסמו. אדם צנוע, ישר, בעל ידע רב ביוגה, רך ואנושי. תענוג אמיתי.

בילי

_________________ 

 

כל שיעור עם דובי זאת חוויה אחרת. כל שיעור לומדים דברים חדשיים. אני ובת זוגי מאוד אוהבים להגיע ביחד ליוגה עם דובי, זה זמן מיוחד, זה זמן של תנועה, זה זמן של רוגע. תודה דובי על כל ההשקעה.

ארי ונירית

_________________

 

דובי ממש טוב לי איתך,

הקצב והמודעות שלך

מתאימים לי מאוד.

כייף לשמור על מודעות

בלי צורך להתאמץ,

פשוט מרוכז בתנוחה בתחושה בגוף ובנשימה

אין כמעט מחשבות אחרות.

רוב היום אני צריך להיות עירני כדי לא לנדוד למחשבות

ביוגה איתך זה קורה מעצמו!

 

נחום

_________________​

אני משתתף בשיעורים של דובי, פעם בשבוע, כבר למעלה משנה. יש לדובי ניסיון של שנים, ותמיד כיף לתרגל איתו. כל שיעור שונה מהקודם! השיעורים בנויים מתרגילי נשימה ותנוחות להגמשה וחיזוק הגוף. אני מרגיש איך אני משתפר עם הזמן בגמישות של הגוף. מרגיש שהתירגול לא רק שומר על הגוף שלי מפציעות עקב עבודה פיזית, אלא גם משפיע לטובה על מצב הרוח. מומלץ בחום!

 

 אלכסיי

_________________​

 

 

 

 

 

 

יוגה

למידע נוסף: